Твір для чотирилапого друга. Твір на тему мій чотирилапий друг
































Назад вперед

Увага! Попередній перегляд слайдів використовується виключно для ознайомлення та може не давати уявлення про всі можливості презентації. Якщо вас зацікавила дана робота, будь ласка, завантажте повну версію.






























Назад вперед
























Назад вперед

Освітня мета:Розвиток уяви та творчості, формування графічних умінь та навичок. Ознайомлення із характерною формою тварин. Визначення пропорцій та співвідношення частин. Підбір кольорових стосунків. Композиційне розміщення зображення на аркуші паперу. Закріплення навичок роботи пензлем.

Розвиваюча мета:Розвиток фантазії на основі реальності, спостережливості та активної уваги, зорової пам'яті та акуратності. Розвиток інтересу до образотворчого мистецтва через розмову про анімалістичний жанр, пожвавлення навчального процесучерез рольові ігри.

Виховна мета:Виховання любові та дбайливого ставлення до тварин, цілеспрямованості та почуття власної гідностічерез формування адекватної самооцінки.

Обладнання:

Для вчителя:репродукції малюнків тварин. В. Ватагін « Білий ведмідь», М. Кукунов «Сова», В. Сєров «Квартет». Зразки етапів виконання тварин у положення, сидячи, музика.

Для учнів:художні матеріали (гуаш, тонований папір, пензлі, баночка для води).

План уроку:

  1. Організаційна частина.
  2. Пояснення нового матеріалу.
  3. Самостійна робота.
  4. Підбиття підсумків. Виставка малюнків.

Хід уроку

I. Орг. Момент:Вітання.

З метоюорганізації робочого місця, формування вміння учнів розпочати бесіду, створення дружньої, робочої атмосфери в класі, урок починається з того, що вчитель читає чотиривірш.

Ану, перевір дружок,
Ти готовий розпочати урок?
Чи все на місці,
Чи все в порядку,
Чи правильно сидять?
Чи все уважно дивляться?

Для розминки треба нам все розставити на місця.

Після того, як вірш прочитано, педагог запитує: А як хлопці, справді, мають розташовуватися на робочому столі фарби, пензлі, баночки для води? І чому?

Діти відповідають, що фарби, пензлі, баночка для води повинні розташовуватись посередині робочого столу. Чому? Та щоб вони не впали випадково на підлогу, що з ними могло б статися, якби вони розташовувалися на краю парти.

Вчитель просить перевірити один одного правильність розміщення навчального приладдяна робочому столі та якщо необхідно переставити їх у потрібному порядку.

ІІ. Ситуація під час уроку. Запитання-парадокси.

Починається урок із ігрової ситуації.Оскільки першокласники – це діти молодшого шкільного віку, то входження у тему починається ігрових моментів.

Вчитель.Сьогодні хлопці мають здійснити захоплюючу подорож до країни під назвою – Малювання!А ось що ми малюватимемо в цій країні, я й сама поки що не знаю. Про це ми дізнаємось, якщо ви розгадаєте загадки. А допомагати загадувати загадки до нас прийшли лялькові персонажі. Подивіться на них. Вчитель непомітно надягає на руки іграшки у вигляді кішечки та зайчика та читає інтригуючі загадки. Таким чином, педагог залучає дітей до розмови.

Наприклад:

    Хто з високих темних сосен
    У дітлахів шишку кинув?
    І в кущі через пеньок
    Промайнув, як вогник?
    (білка)

    Це що за звір лісовий
    Встав, як стовпчик, під сосною?
    І стоїть серед трави –
    Вуха більше за голову.
    (заєць)

    Я вмію часто митися
    Не водою, а язичком.
    Мяу! Як мені часто сниться
    Страви з чистим молочком!
    (кішка)

Вчитель запитує:Може, хтось із вас, хлопці, вже здогадався, кого ж ми сьогодні малюватимемо?

Діти висловлюють свої думки.

  • Ну, звичайно, тварин!

Таким чином, учні, а не вчитель (роль вчителя не повинна бути видно) роблять висновок, що тема уроку – тварини.

Діти дружно читають назву теми уроку «Мій чотирилапий друг».

ІІІ. Робота із ілюстраціями. Розмова-міркування.

Показ репродукцій.

Вчитель демонструє репродукції В. Ватагіна «Білий ведмідь», М. Кукунова «Сова», В. Сєрова «Квартет» та розповідає, що –

  • Зображення тварин зустрічалися ще на стінах печер, у малюнках та фресках на стінах будівель та в скульптурі найдавніших часів. Багато художників любили писати тварин, захоплюючись їх кольоровим забарвленням, гнучкими рухами, виразністю силуетів. Тварин зображували олівцем, фарбами, вугіллям такі знамениті російські художники, як І. Рєпін, В. Суріков, В. Сєров, В. Ватагін та ін.
  • Художник, зображуючи пейзаж та тварин, завжди показує своє ставлення до них.
  • Чому ми називаємо тварин «брати наші менші»? А лев більший і сильніший за нас!

Вчитель робить висновок:Жанр образотворчого мистецтва, пов'язаний із зображенням тварин у живописі, графіці, скульптурі та декоративному мистецтві, називається – анімалістичний жанр.

IV. Згущення ситуації. Навчальний діалог.

Вчитель демонструє малюнки тварин.

Зверніть увагу, які вони різні та водночас однакові. Вони чимось схожі один на одного!

Вчитель ставить запитання:Як ви вважаєте, що вони схожі між собою?

Діти:У всіх тварин однакові голова та тулуб. Голова – це коло, а тулуб – овал.

Вчитель:На яку цифру схоже тулуб із головою будь-якої тварини?

Діти:На цифру вісім.

V. Колективне обговорення.

Ведеться колективний пошук правильного рішення. Учні обговорюють поставлені питання, наводять докази, пояснення. В результаті відбувається обмін досвідом і рішення перебуває через відповіді дітей.

Висновок:

  • Тварини схожі між собою тим, що у них однакові голова та тулуб – голова це коло, а тулуб – овал.
  • Тулуб з головою будь-якої тварини схожий на цифру вісім.

VI. Занурення у тему.

Сьогодні, хлопці, ми здійснимо захоплюючу подорож у світ казки, в якій на нас чекає багато нового, незвичайного та цікавого.

Як ви вважаєте, що таке незвичне може нас чекати попереду?

Діти висловлюють свою думку, якщо ми потрапимо у світ казки, то фігурки тварин можна виконувати самими різними кольорамифарб. Вони можуть бути одягнені в одяг, кататися на лижах, збирати квіти і т.д. Слід зазначити, що в гості кожному з вас сьогодні прийде зображення лише однієї тварини.

Якщо ми з вами малюватимемо лише одну фігурку тварини, а не цілий зоопарк, то, як ви вважаєте, діти, як нам найкраще розмістити аркуш паперу – вертикально чи горизонтально? І чому?

Для цього вчитель пропонує хлопцям заплющити очі та подати фігурку тварини у вертикальному та одночасно горизонтальному аркуші.

Вчитель ставить дітям питання:

  • Як ви вважаєте, скільки зображень тварин поміститься у горизонтальному листку? - Декілька. А якщо ми намалюємо в горизонтальному аркуші паперу лише однієї тварини, то з обох боків буде занадто багато порожнього місця і воно просто загубиться на аркуші, у цьому випадку, щоб цього не сталося, доведеться просто доповнювати композицію іншими елементами.
  • А у вертикальному листі – лише одне.

Висновок:Краще вибрати вертикальний форматаркуша паперу, тому що як уже сказали, ми малюватимемо фігурку лише однієї тварини, вона у нас головне. І в цьому форматі аркуша нашому малюнку буде зручніше, а якщо виконати його в горизонтальному аркуші паперу, то наша тварина просто нудьгує.

До речі, перш ніж ми приступимо до роботи, слід сказати, що шлях має бути нелегкий, далекий. Час біжить швидко. Тому, я пропоную, трохи розім'ятись перед майбутньою подорожжю у світ казки. Вчитель пропонує встати та повторювати вправу за ним.

Фізкультхвилинка.

Тік-так, тик-так
Всі годинники йдуть ось так:
Тик так.
Ліворуч – раз, праворуч – раз,
Тик так.
Ноги разом, руки на поясі.
Дивись швидше, котра година
Тік-так, тик-так,
Ми також можемо так.

Діти нахиляють голову до правого плеча, потім до лівого, як годинник.

Ну, а тепер, коли ми відпочили – у дорогу!

Хлопці! Перед вами стоїть завдання:

  1. без застосування олівця – одним пензлем виконати зображення будь-якої тварини із прочитаних загадок.
  2. на фоні можуть з'явитись будь-які деталі.
  3. Головна умова – робота виконується на листах, заздалегідь затонованих кольором.

Педагог звертає увагу дітей на те, що колись сьогодні ми потрапили з вами у світ казки, то й листи, на яких нам доведеться працювати теж незвичайні. Вони кольорові! Ми будемо працювати гуашшю на листах, попередньо затонованих тушшю. Такі листи хороші тим, що при роботі гуашшю туш не поєднується з фарбою. Малюнок виконуємо одразу пензлем, без попереднього ескізу. Працюємо легко, без натиску . Під час роботи пензлем тримаємо її як ручку, ближче до залізної частини. Питання чому? Відповідаю. Ми з вами знаємо, що фарбами пишуть, а не малюютьі живопис у перекладі означає – пишу життя. У такому разі наша кисть на уроці образотворчого мистецтва виступає у ролі ручки. А як ви тримаєте ручку, коли пишете під час уроків і чому? Якщо при листі в зошиті ви тримаєте ручку ближче до її кінця, то ваш почерк зміниться, стане кострубатим і негарним. Те саме трапиться і з нашим пензлем, якщо ми триматимемо її ближче до кінця черешка. Наш образотворчий почерк зміниться, і зміниться аж ніяк не на краще.

Після відповідей учнями на ці запитання, вчитель робить показовий малюнок, повторюючи коротко міркування, показує етапи виконання роботи над малюнком.

VII. Допомога вчителя.

Етапи виконання зображення тварини:

1. Визначаємо точками – помічниками величину зображення тварини.

2. Ділимо відрізок, визначаємо величину голови та тулуба.

3. З отриманих точок проводимо дуги-долоні.:

  • з верхньої точки- Вниз;
  • із середньої точки – вгору та вниз;
  • з нижньої точки – вгору;
  • з'єднуємо їх між собою;
  • в результаті отримуємо коло та овал – цифру вісім.

4. Пригладжуємо, як пластиліном, овал з колом.Вчитель пропонує дітям уявити, що вони з пластиліну зліпили дві кулі – одну більшу, іншу меншу і поставили меншу кулю на велику кулю. Чи втримаються вони один на одному? Ні! А чому? Та тому, що ми не поєднали один з одним. Не пригладили їх пластиліном між собою. Згадайте, як ви взимку ліпите сніжну бабу!

5. Наступний етап – це виконання малюнка передніх лап тварини. Для цього:

  • З нижньої точки, праворуч і ліворуч, виконуємо два невеликі кружечки (окуляри).
  • З нижньої точки проводимо вгору лінію – розділяємо праву та ліву лапки.
  • Пригладжуємо овал-тулуб з лапками-кухлями.

6. Переходимо до виконання задніх лап:

  • З точок з'єднання овала-тулуба з передніми лапками-кухлями, виконуємо вправо вліво крапельки-листочки.
  • Краплинки-листочки з'єднуємо з овалом-тулубом комами.

Ми отримали схему зображення будь-якої тварини, що сидить прямо на нас!

Деякі з вас поставлять питання, як бути, адже ми маємо виконати зображення різних тварин: кішки, білки, зайця. Вчитель пропонує подивитися ще раз на представлені малюнки кішки та зайчика, та звертає увагу учнів на те, що у всіх випадках схема виконання тварин однакова в обох випадках – вісімка. У такому разі, за якими характерними деталями ми можемо визначити, що маємо заєць чи кішка?

Дітивідповідають – у них різні вушката хвости.

Вчитель:А яку форму схожі вушка у кішечки?

Діти:На трикутники, на листочки, на дах біля будинку.

Вчитель:А у зайчика?

Діти:На дві витягнуті крапельки води, на бантик у дівчинки.

Вчитель:А яку форму схожі у них хвостики?

Діти:У зайчика на кульку, на маленьку букву о, а в кішечки на витягнуту крапельку, на лис дерева, на голочку.

Запам'ятайте наступне правило:

  • Малюнок будь-якої тварини, що сидить прямо на нас, виконується з визначення пропорцій тулуба (цифри вісім), передніх та задніх лап.
  • На виконання різних тварин просимо допоможе характерні деталі: вуха, хвіст, ніс.

VIII. Практична робота.

  • Давайте спробуємо зобразити наших звірят: зайченя, білченя, кошеня.
  • Виберіть формат (горизонтальний або вертикальний).
  • Робота ведеться без застосування олівця, одразу пензлем (охрой, тому що її легше виправити).
  • Ваші персонажі можуть бути хлопчиками та дівчатками; принцами та принцесами.
  • Дія може відбуватися взимку чи влітку, восени чи навесні; зранку або ввечері.
  • Деталі - ніс, рот, очі, вуса і т.д., виконуються лише після того, як вся робота буде взята у кольорі

Вибір за вами! Тільки не забувайте, що спочатку ми потрапляємо до царства кольорових тіней!Тому на початку роботи беремо весь малюнок у кольорі, без деталей – очей, носа, рота. Чому? Уявіть, що ви увійшли до кімнати, в якій не ввімкнено світло. Хіба ви розглянете, якого кольору ока, посміхається чи хмуриться мешканець цієї кімнати? Звичайно, ні! Так і ми. Ми спочатку входимо в малюнок, як у приміщення з вимкненим світлом. Висвітлення ви увімкнете тільки в кінці роботи, і тільки тоді розглянете – намалюєте ніс, очі, вуса та інше. Ну і звичайно, якщо ми знаходимося в казковій країні, ви можете одягнути своїх персонажів в одяг: сукню, курточку, штанці.

Самостійна робота.

Виконується самостійна робота. Звучить музика.

Робота буде емоційнішою на тлі музики. Радісне світовідчуття від сприйняття мистецтва, від своєї роботи допоможе дітям працювати і надалі з більшим інтересом.

IX. Виставка робіт.

Наприкінці заняття проводимо міні-виставку робіт учнів. Для цього вчитель вимикає музику та акцентує увагу дітей на тому, що наша подорож до казкової країни, на жаль, добігає кінця. І зараз ми маємо повернутися назад – до нашого класу. Єдине, що нам залишилося, це лише підбити підсумки. Педагог пропонує учням розвісити свої роботи на дошці за допомогою магнітів. Додаток 4 .

X. Естетична оцінка робіт.

Гра.Вчимося бути художниками та глядачами. Нехай діти одного ряду будуть художниками, іншого – глядачами.

Команда глядачів уважно розглянуть представлені композиції і, на свій вибір, закінчать будь-яку фразу:

  • Я побачив що…
  • Мені сподобалися роботи за те, що…
  • Звірята вийшли….
  • Юні художники у виконання фігури тварини використали…

Команда художників по колу висловлюються однією пропозицією, обираючи початок пропозиції

  • Сьогодні я дізнався…
  • Було цікаво…
  • Було важко…
  • Я виконував завдання.
  • Я зрозумів, що…
  • Тепер я можу…
  • Я навчився…
  • Я зміг…
  • Я спробую…
  • Мені захотілось…

Одночасно вчитель звертає увагу дітей на те, які у всіх вийшли цікаві, казкові, незвичайні, яскраві роботи! І хоча багато хто з вас малював однакових персонажів, вони у всіх вийшли абсолютно різні. Які різні і всі ми з вами! Ви успішно впоралися із цим завданням. Молодці, хлопці! Так тримати!

Я думаю, що ви всі прекрасні юні художники!

XI. Домашнє завдання.

  1. Вдома пошукати у листівках, репродукціях зображення різних тварин.
  2. Придивитися до тварин, їх станів.
  3. Спробувати за бажанням, намалювати їх за допомогою схеми зображення тварин.
  4. Знайти зображення тварин у виразній позі.


Намалюй свого чотирилапого друга

Таким чином, можна зробити висновок,що використання на уроці методів проблемного навчання дозволяє говорити про формування на уроках образотворчого мистецтва креативності у дітей молодшого шкільного віку.

У багатьох з нас є чотирилапі друзі, це можуть бути кішки, собаки, черепашки, хом'ячки. Мій же чотирилапий друг - це кішечка Фенечка. Це кішечка мого хрещеного. У Фені гарні жовті очі, великі вухаз пензликами на кінцях, довгий пухнастий хвіст. Вовна у кошеня пухнаста м'яка і довга, особливо на хвості. Феня темно-сірого кольору із світло-коричневими смужками. Хресний сказав, що Фенечка ще кошеня, хоч їй уже виповнилося один рік. Доросла вона стане, коли їй буде три роки. Порода у неї – мейн-кун.

Коли ми з мамою

Перший раз прийшли в гості до Фени, вона соромилася і сховалася за завісою. Я покликала її, але вона не виходила. Тоді я дістала м'ячик з бубонцем і кинула його на підлогу. Кошеня відразу вистрибнуло з-за фіранки і побігло за м'ячиком. Потім я кидала м'ячик, і ми з Фенею бігали за ним. Коли Феня втомилася ловити м'яч, вона лягла на свій килимок. Я хотіла пограти ще трохи і кинула м'яч ближче до Фені. Вона штовхнула його лапкою в мій бік. Хресний сказав, що вона так грає у футбол. Найулюбленіші іграшки у мого четвероного друга – м'ячики.

Коли ми прийшли до Фени минулого разу, ми принесли їй м'ячик з пір'їнкою. Нова іграшка

Їй дуже сподобалася. Вона любить брати цей м'ячик зубами за пір'їнку та ходити з ним по квартирі.

Фенечка дуже ласкава. Якщо їй почухати за вушком, вона жмуриться від задоволення і муркоче. Ще вона любить грати із водою. Треба відкрити кран, щоб вода лилася тонким струмком. Феня сяде на раковину і стане ловити цівку води лапкою.

Я дуже рада, що у мене є такий чудовий друг.

(Поки що оцінок немає)



Твори на теми:

  1. Хочу розповісти вам про свого друга, його звуть Сашко. Ми знайомі з раннього віку. Разом ходили в дитячий садок, а...
  2. Я хочу розповісти про свого друга, тому що він чудова людина і справжній друг, який не зрадить і не залишить...
  3. У мене велика і дружна сім'я. Разом із дідусем та бабусею, батьками моєї мами, ми живемо у великому будинку. Цей...

Матеріал підходить для учнів:

  • 2 класи
  • 3 класи
  • 5 класу
  • 6 класу
  • 7 класу

Але чим старший за вікучня, тим паче складніше повинні бути мовні звороти у його творі, отже, перед написання слід перефразувати деякі пропозиції цього твору про собаку.

Твір про собаку: Мій друг кулька

Цей собака з'явився, коли ми поїхали до родичів. І вони мали цуценята. Родичі запропонували нам щеня, якого ми назвали Шарик. Тепер Шарик живе у нас. Він рудого кольору, а хвіст гачком. Вовна у нього тонка, а очі такі ж помаранчеві, як шерсть. Зростання у нього невелике. Коли я приходжу додому, він кидається на мене і весело виляє хвостом, дивиться на мене добрими очима. Живе мій друг у будці. І спить там-таки. Харчується він тим, що залишається зі столу, але його улюблені ласощі кісточка. Всю нашу сім'ю знає дуже добре, а чужим не довіряє. Коли хтось приходить до нас, ми чуємо гучний гавкіт. Якось я повертався додому і побачив, що Шарика немає. І він не відгукувався. Тоді ми почали його шукати. Ми об'їздили все село, але Шарика ніде не було. Під ранок ми приїхали і почули якийсь тріск. Виявилося, що Шарик заснув у сінові. І ми були раді, що знайшли свого вихованця. Я дуже люблю свого друга, тому що він цікавий, веселий і добрий.

Мій улюбленець – це, звичайно, кішка моя. Чому "звичайно"? Просто я завжди дуже любила кішок. Цю красуню я принесла з вулиці. Я так просила маму залишити це кошеня! Адже я так давно мріяла... Ми звозили кошеня до ветеринара, який сказав, що то дівчинка. Ще він сказав, що нічого "кримінального" вона не має. Тому мама заспокоїлася, назвала кошеня Марусею, зробила мене відповідальною за її виховання. Мені самій приємно про Маруса дбати.

Вона лагідна і навіть делікатна (так каже моя бабуся) кішка. Я за нею прибираю, розчісую її, годую, граю з нею. Добре, що з нею не треба гуляти! Зате ми з нею граємо в хованки, в наздоганяння... і ще вона дуже любить фотографуватися! І вона дуже добре виходить на фотографіях. Я часто прошу маму нас із Марусею сфотографувати.

Ми завели їй паспорт, зробили перші щеплення. Потрібно не забути, що через рік багато хто потрібно повторювати. Ще я купила їй на свої заощадження справжній котячий будиночок. І пару мишок. Звісно, ​​іграшкових. Головне, що вона із задоволенням грає. Але більше всього любить грітися на сонечку. Лягає на підвіконні над батареєю і гріється у променях сонця. Вона справжня ніжка та красуня. Я навіть намагаюся її намалювати, добре, що вона любить лежати та відпочивати.

Їй дуже приємна людська увага. Я її дуже люблю. Батьки, бабуся з дідусем також її полюбили. Коли приходять гості, то вона завжди у центрі вніювання. Дуже не любить Маруся, коли про неї забувають. Відразу ображається, але щоб усі бачили її образу. Тепер я мрію, щоб у неї були кошенята: штук п'ять чи сім. Мама поки що проти. Бабуся хапається за серце, нікуди Марусю гуляти не пускає. Їм шкода штор та меблів. Але гадаю, що вони скоро пошкодують. Пошкодують Марусю. Або я принесу їй кошеня з вулиці! Адже вона має відбутися як жінка. Як кішка-мати.

Черепаха мій чотирилапий друг твір для 5 класу

Мій улюбленець – черепаха, точніше, черепах! Звісно, ​​я вважаю, що це може бути лише хлопчик. Назвав я його Лео. Купую йому спеціальний корм, Мар виріс уже вдвічі. Говорять, що маленькі черепахи – травоїдні, а великі – хижаки. Я вже давав йому сиру курятину, але поки що, напевно, рано йому – віддає перевагу яблукам і моркві.

Мама вважає, що це дівчинка. Вона любить прикрасити її бантиками та фотографувати. Бідолашний Мар, але він героїчно терпить! Можливо, душа війна переселилася до нього, якщо таке буває. Нам його підкинули... Тобто там була така цікава історія: у мами на роботі (в офісі) був сусід. Він тримав у своєму маленькому офісі черепаху. Вона жила в нього в акваріумі. Доглядав її не дуже добре. Ідучи на вихідні, наприклад, не змінював їй воду, хоча це треба було робити щодня.

І просто він там два дні на самоті сиділа. новорічні святавін попросив маму взяти черепаху собі, типу йому треба кудись поїхати. Після святкового тижня виявилось, що господар черепахи звільнився і кудись поїхав. Тож вона до нас додому і потрапила. Що з нею робити? Хоча мама могла залишити її на роботі, але я попросив забрати. Мені черепашка завжди подобалася. Тепер він живе у великій коробці, плаває в акваріумі, засмагає під спеціальною лампою. Але насправді він – ніндзя. Він постійно тренується.

Навіть у склянці пластиковій, яку я йому поклав, крутиться. І ще він постійно намагається втекти із коробки. Там високі борти, але він підкочує склянку, забирається, хапається, підтягується… Дивовижна черепаха – справжній боєць! Я навіть відео його героїчних спроб робив телефоном. Загалом, Мара не просто люблю, а поважаю. Я дуже радий, що він у нас виявився. Незабаром він стане величезною бойовою черепахою, знаменитою своїми трюками на весь світ. І ще мама каже, що він житиме ще у моїх онуків – черепахи живуть дуже довго.

Декілька цікавих творів

  • План Слова про похід Ігорів 9 клас

    Вступ. Підготовка Ігоря та Всеволода до походу. Початок походу війська.

  • Твір по картині Кустодієва Бузок 7 клас

    Який же гарний чагарник - бузок! Подивившись на неї в сонячний весняний день, можна побачити сотні, якщо не тисячі відтінків фіолетового! А як же ці маленькі квіточки гарно гармонує із зеленим листям!

  • З дитинства мені подобалися тигри. У мене була іграшка плюшевий тигр. Але закохалася в цю тварину, коли подивилася передачу по телевізору. Там показували цих тварин. З самого народження до старості.

  • Твір на тему: Грузинки в поемі Мцирі Лермонтова

    Грузинка хоч і є другорядним героєм у поемі, проте вплив її образу на головного героя навряд чи можна назвати другорядним. А

  • Образ і Характеристика Карла Івановича з повісті Дитинство Толстого

    Карл Іванович є одним із героїв першої повісті автобіографічної трилогіїЛьва Миколайовича Толстого «Дітинство». Він працював гувернером у будинку в Іртеньєвих, займався

"З книгою Оксани Стазі "Мій чотирилапий друг" ми познайомилися у 7 років. Донечка з великим задоволенням вже нам вголос. "Куди пропала мама" був особливо приємний і повчальний:-)) Донечку дуже вразило і татко наш так само чув цю чудову розповідь загадково посміхаючись. З кожним рядком прослизали життєві моменти і нашої родини, були дуже очевидні схожі ситуації. )) Спостерігаючи за донечкою, за її мімікою, за її похмурими брівками, я розуміла, що вона так само впізнає себе в книжці і в її голові відбувалися процеси усвідомлення та порівняння. Після прочитання саме цієї розповіді, моя дочка перед вечерею мовчки поклала хліб у тарілочку, розставила тарілочки і навіть попросила дозволу порізати помідори та огірки до столу:-)) мені було дуже приємно! Так пишуть відгуки про книгу Оксани Стазі "Мій чотирилапий друг" батьки, які прочитали цю книгу.

«Мій чотирилапий друг» - це збірка історій про дитяче життя, що складається з двох частин. Перша містить розповіді про поведінкові проблеми дитини та допомагає коригувати поведінку дітей 6–9 років. Розповіді працюють на кшталт казкотерапії. Наприклад, оповідання «Два барани» - протиконфліктна терапія від суперечок на порожньому місці; розповіді «Страшне кіно» та «Чому не можна лякати дітей бабою-ягою?» служать профілактикою страхів. "Як я переміг у собі неприємний голос" допомагає дітям подивитися на себе з боку і навчитися керувати своєю поведінкою. «Діти-зомбі» спрямований проти зомбування телевізором, допомагає батькам упоратися із залежністю дитини від телепрограм. «Куди пропала мама?» звертає увагу дитини на , прищеплює повагу до батьківської праці.

Розповіді про тварин з другої частини книги допоможуть вашим дітям зрозуміти дуже важливі речі - про відповідальність, гуманізм, істину турботу. А заразом у захоплюючій формі розкажуть їм про звички деяких тварин і про те, як їх доглядати.

«Мій чотирилапий друг» - це не просто розповіді. Ці історії містять моральні та духовні цінності, які ваша дитина збиратиме по крихтах з кожної сторінки книги. А я щиро хочу побажати, щоб ці цінності залишилися у ваших дітях на все життя!

На сайті Оксани Стазі ви можете ознайомитись і з іншими книгами для дітей віком від 2 до 10 років.

Loading...Loading...